Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

NUYELL COSMETICS

Acerola / Vitamin C

Soyulabilir Yüz Maskesi

Kırışıklıkların Önlenmesinde Acerola (Barbados) Meyvesi ve Stabil C Vitamini

Nuyell Acerola Soyulabilir Yüz Maskesi’nin güçlü antioksidan formülasyonu, cilt için faydalı olan özlerin derinin dış katmanlarına etkin bir şekilde nüfuzunu sağlayan yüksek miktarda stabil C vitamini kaynağı olan Acerola (Barbados) meyvesini içerir. Çok daha pürüzsüz ve daha genç görünen bir cilt sağlar.

Acerola (Barbados) meyvesi nemi cildin içine hapseder, cildi yeniler, parlaklık kazandırır ve kırışıkları önler. Erken yaşlanmaya karşı cildin korunmasında önemli bir faktördür.

 • Antioksidan etkili C vitamini serbest radikallere karşı mücadele eder.
 • Cilt hücrelerini UV ışınlarına karşı korur.
 • C vitamini daha canlı, parlak bir cilt sağlar.
 • Doğal yaşlanma süreci olarak kabul edilen üst derinin kalınlaşmasını kolajen ve elastin üretimini uyararak engeller. Cilde genç görünümünü geri kazandırır.
 • Cilt hassasiyetini azaltır.
 • Cilt hidrasyonunu dengeleyerek cildin su kaybetmesini önler. Bu sayede cilt kuruluğuna bağlı yüz çizgilerinin ortaya çıkışını azaltır.

Acerola (Barbados) meyvesi ile formüle edilen Nuyell Acerola Soyulabilir Yüz Maskesi, içerdiği stabil C vitamini sayesinde cilde parlaklığını yeniden kazandırır ve yaşlanma belirtilerini azaltır.

 

Blackcurrant / Omega-6

Soyulabilir Yüz Maskesi

Güçlü Antioksidan ve Antiaging

Nuyell Blackcurrant Soyulabilir Yüz Maskesi’nin güçlü antioksidan formülasyonu, cilt için faydalı olan özlerin derinin dış katmanlarına etkin bir şekilde nüfuzunu sağlayan ve yüksek miktarda Omega-6 kaynağı Siyah Frenk Üzümü’nü içerir. Cilde gençlik belirtilerini geri kazandırırken, yenilenmiş parlak bir cilt sağlar.

Blackcurrant (Siyah Frenk Üzümü), başta doğal omega-3 ve omega-6 kaynağı ve E vitamini olmak üzere besin yönünden zengindir. Cilt hücrelerinde DNA hasarına yol açan serbest radikallerin yok edilmesinde yüksek düzeyli bir antioksidan etki sağlar.

 • Antioksidanlar serbest radikallere karşı mücadele eder.
 • Cilde gençlik işaretlerini geri kazandırırken, yenilenmiş parlak bir cilt sağlar.
 • Cilde genç görünümünü geri kazandırır.

Nuyell Blackcurrant Soyulabilir Yüz Maskesi cildi tazelenmiş ve nemli bir görünümde bırakır.

 

Luminous Rice / Orizanol

Soyulabilir Yüz Maskesi

Leke Giderici ve Hücre Yenileyici

Nuyell Luminous Rice Soyulabilir Yüz Maskesi’nin güçlü hücre yenileyici formülasyonu, güçlü bir protein, amino asit ve orizanol kaynağı olan – cilt için faydalı özlerin derinin dış katmanlarına etkin bir şekilde nüfuzunu sağlayan Luminous Rice (Pirinç Tozu) içerir. Yenilenmiş, nemli ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

Pirinç, ciltteki ideal nem seviyesini muhafaza eden koruyucu bir filmojenik etkiye sahiptir. Nuyell Luminous Rice Soyulabilir Yüz Maskesi cildinizi arındırılmış ve nemlendirilmiş bir görünümde bırakır. Ayrıca leke giderici ve beyazlatıcı etkisiyle cildinize parlaklık kazandırır.

 • Hücre yenilenmesini uyarır.
 • Cilt tonu ve su dengesini iyileştirir.
 • Yaşlılık lekelerinin yoğunluğunu azaltmasının yanında cilde parlaklık kazandırır ve cilt tonunu dengeler.
 • Cildi besler, nemlendirir ve siyah noktaların giderilme sürecini hızlandırır.

 

Likit Aktivatör

Toz Maske Seyreltici

Nuyell Likit Aktivatör toz maskelerinizin etkinliğini artırır. İçeriğindeki bitkisel kompleks ile cildinizi canlandırır, yeniler ve parlak bir görünüm kazandırır.

 • Zeytinağacı Yaprağı: Deriyi sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici, canlandırıcı, antioksidan, antiaging
 • Lotus Yaprağı: Deriye elastikiyet kazandırıcı, tazeleyici, sıkılaştırıcı, antiaging
 • Kaplan Çiçeği: Hücre yenileyici
 • Roobios: Sıkılaştırıcı, yüzdeki şişkinleri azaltıcı, pürüzsüzleştirici, canlandırıcı
 • Cadı Fındığı: Besleyici, arındırıcı
 • Şeker Otu: Kırışıklık giderici

 

Yüz Temizleme Jeli

Cildi Temizler ve Rahatlatır

Nuyell Yüz Temizleme Jeli tüm cilt tipleri için yoğun bir temizleme sağlar. Cildi kirlerden arındırır, ölü hücrelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur ve cildi son derece temiz ve yenilenmiş bir görünüme kavuşturur. pH değeri cilt ile uyumludur. Özel formülasyonu sayesinde cildi rahatlatır ve ferahlık hissi verir.

KULLANIM ŞEKLİ

 • Tüm yüz ve dekolte bölgesine uygulayınız,
 • Suya batırılmış parmak uçlarınızla ürün emülsiyon haline gelene kadar hafif masaj yapınız,
 • Ilık su ile ıslatılmış disk pamuk ile temizleyiniz.

 

 

Tonik

Cildinizi Canlandırır

Nuyell Tonik cildinizi yeniler, yatıştırır ve parlaklık kazandırır. Cildi koruyan özel formülü sayesinde arınmış, saf ve dingin bir görünüm için mükemmel bir seçimdir. Güne temiz, saf ve dinlenmiş bir görünümle başlamak için idealdir.

KULLANIM ŞEKLİ

 • Disk pamuk üzerine bir miktar tonik alınıp yumuşak hareketler ile cilt silinir.

 

 

Göz Makyaj Temizleyici

Hızlı Etki

Nuyell Göz Makyaj Temizleyici su geçirmez göz makyajı dahil tüm göz makyajı uygulamalarını temizler. Yağlı bir tabaka olmaksızın göz çevresini dingin ve yenilenmiş bir görünümde bırakır. Cildinizin daha canlı, parlak ve genç görünmesine yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

 • Nuyell Göz Makyajı Temizleyici formülünde bulunan panthenol sayesinde nemlendirici, sakinleştirici özelliğinden en üst düzeyde faydalanmak için disk pamuk üzerine bir miktar sürülür ve göz çevresi silinerek temizlenir,
 • Su ile durulanır.

 

 

 

Nemlendirici Yüz Kremi

Nemlendirir ve Onarır

Nuyell Nemlendirici Yüz Kremi onarıma ve neme ihtiyaç duyan ciltler için idealdir. Hyaluronik asit içeriği ile yoğun nemlendirici etkilidir. Bu sayede cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Kantaron yağının onarıcı özelliği ile hasar görmüş cildinizde onarım ve yenilenme sağlar.

Sodium hyaluronate nemlendirici ve yenileyici özellik gösterir. Sodium hyaluronate benzersiz özelliği ile ideal bir nemlendiricidir. Hiç bir biyolojik maddede olmadığı kadar çok su tutma kapasitesine sahiptir. Bu nemlendirme özelliği sayesinde cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkların azalmasına yardımcıdır.

Kantaron yağı hem kantaron bitkisinin, hem de zeytinyağının şifasını bünyesinde barındırır. Kantaron yağı tedavi edici özelliklerinin yanısıra yatıştırıcı özellikleri ile bilinir. Kantaron yağı;

 • Hasarlı deride granülasyonu artırır.
 • Kuru ve hasarlı ciltleri korur.
 • Cilt üzerinde yatıştırıcı etkisi vardır.
 • Cildi nemlendirir, besler ve yumuşaklık kazandırır.

 

 

 

Peeling

Cildi Canlandırır ve Yeniler

Nuyell Peeling Peelingi ciltteki ölü hücrelerin uzaklaştırılmasına, gözeneklerin temizlenip sıkılaştırılmasına ve cildinizin doğal parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Cilt dokusunun iyileştirilmesiyle beraber sonuç, yenilenmiş, daha canlı, daha parlak ve arınmış bir cilttir.

 

 

 

 

Cildinize yaşlanma karşıtı bakım yapmak üzere tasarlanmış bu eğlenceli ve teknolojik maske, cildinizi porlardaki kirlerden arındırmak, bitkisel aktifler ile doyurmak ve manyetik akım ile uyarmak için çalışmaktadır.

Bambu kömürü sayesinde cildi soymadan ve kurutmadan toksinleri ve kirleri uzaklaştırır ve taze cildi ortaya çıkarır. Formülündeki bitki özleri güçlü antioksidan özellikte olan maske aynı zamanda nemlendirici ve pürüzsüzleştirici etkiye sahiptir.

NUYELL MASKE

NUYELL KARBON MASKE

NUYELL MANYETİK MASKE