Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

CLC

CLC CRISTALITY

CLC Eye Bag Removal Cream göz altı torbası, kaz ayağı kırışıklıkları ve mor halkalar üzerine anlık etki gösteren son zamanların en çok konuşulan göz çevresi bakım kremidir. Anlık etkisi geçicidir ve düzenli kullanımda kalıcı etkiler görülmeye başlanır. İçeriğindeki kristal moleküller anlık etkiden sorumludur. Peptidler ise etkilerin kalıcı olmasını sağlar. Kullandığınız ürünün sonucunu görmek için haftalarca beklemeye son! 90 saniyede mucizevi anlık etki, anında şaşırtıcı sonuçlar.

  • Göz altı torbaları, ince çizgi ve kırışıklıklar anında yok olur
  • Göz altı morlukları üzerine düzenli kullanımda etkilidir
  • Ciltten hızla emilir, cilt ile uyumu mükemmeldir
  • Cilt tonunu eşitler
  • Porları küçülterek pürüzsüz görünüm sağlar
  • Cilt elastikiyetini artırır
  • Cildi nemlendirir

 

Kozmetikte Kristal Devrim

Yaşlanma ile cilt elastikiyetini kaybeder, kaslar zayıflar ve göz çevresinde torbalar oluşur. Ayrıca ödem de göz altı torbalarının ve şiş göz kapaklarının önemli bir nedenidir. Ödem vasküler bir bozukluktan kaynaklanabilir ya da zayıf lenf dolaşımı veya yüksek kapiler geçirgenliğin sonucu olabilir. Bozulan moleküler mekanizmalar, kolajen biçimlenmesindeki sorunlar, elastin polipeptidinin azalması ve cildin yağ matriksindeki problemler kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

CLC Eye Bag Removal Cream formülü SNARE kompleks oluşumunu ve kotekolamin salınımını azaltan özel bir heksapeptid içerir. Ayrıca formülünde göz altı torbaları üzerine etkili ödem giderici terapeptidler vardır. Göz altı torbaları ve morluklarını drenajı artırarak ve dekonjestan etkisi ile yok eder. CLC Eye Bag Removal Cream hem var olan kırışıklıkların derinliğini azaltır hem de yenilerinin oluşmasını engeller. 14 günde kalıcı etkiler görülmeye başlar.

CLC’nin mucizevi anlık etkisi ise kristal içeriği sayesindendir. Sıvı cam olarak bilinen sodyum silikat ve kristal yapısı ile önem kazanan magnezyum silikat içeriği göz altındaki torbaların 90 saniye içinde yok olmasını sağlar.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı

Uygulama öncesi göz çevrenizin temiz ve tamamen kuru olmasına özen gösterin. Göz altınıza oldukça ince bir tabaka halinde ve küçük dokunuşlarla uygulayın. Kuruması için mimik yapmadan bekleyin. Ürün tamamen kuruduğunda etkisini gösterecektir.

Uygulamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üzerine nemlendirici uygulamayın. Öncesinde nemlendirici sürmüş iseniz tamamen emilmiş olduğundan emin olun, fazlasını peçete ile alın. Sonrasında uygulayacağınız göz altı kapatıcısının yüksek su ve nem içeren bir ürün olmamasına özen gösterin ve az miktarda uygulama yapın.

İçindekiler

Aqua, Sodium Silicate, Magnesium Silicate, Acetyl Hexapeptide-8, Butylene Glycol, Acetyl Tetrapeptide-5, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 77491, CI 19140.