Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Primelase HR

Birinci sınıf epilasyonu keşfedin

TEKNOLOJİNİN GÜCÜ

Primelase HR excellence platformu Diode 810 nm başlığı sunar. Diode 810 nm başlığın 4800 W gücü, onu 3ms’lik ultra kısa darbeler sunan yüksek güçlü diyotlara sahip dünyadaki ilk ve tek lazer yapar. Buz Lazer özelliğine sahip Primelase HR daha fazla verimlilik sağlar ve tüm tedaviler için en kısa sürede en iyi sonuçları garanti eder.

Primelase  HR Buz Lazer rakipsiz çok yönlülüğü ve etkinliği ile tüyleri gidermek için tüm cilt tiplerinde kullanılmasını sağlayan, diode lazer tedavileri için mükemmel bir çözümdür.

Primelase HR Buz Lazer excellence platformu tedavileri basitleştirmek için yenilikçi teknolojiyi kullanır, böylece hastalar için daha etkili, konforlu ve güvenli hale getirir.

HER ATIŞTA MAKSİMUM VERİM VE GÜVE

Diode 810 nm başlığın aşırı gücü (4800 w) özel USP (Ultra Kısa Atış) teknolojisi ile çalışmayı mümkün kılar. Bu yenilik, 3ms'de başlayan ve cildinizi etkilemeden kıl folikülünü yok etmek için en uygun sıcaklığa ulaşan atışlar ve Buz Lazer başlığı sayesinde uygulama konforu sağlar.

Piyasadaki diğer Buz lazerlerin aksine, USP teknolojisi folikülü eşit bir şekilde ısıtan, cildi ısıtmadan son derece güvenli ve etkili hale getiren çok kısa atışlar sağlar.

PREMIUM SPOT BOYUTLARININ AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Diode 810 nm epilasyon uygulamalarını tekrar karlı hale getirecek olan XXL spot 30x17 mm dahil birçok spot boyutuna sahip piyasadaki en güçlü Buz Lazer diode başlığıdır. Diode 810 nm başlığın büyük boyutu benzerlerine göre en hızlı ve en etkili diode başlığıdır. Buda onu en güvenilir yatırım aracı yapar.

Teknik Özellikler

Platform Primelase HR
Cihaz Tipi Lazer Epilasyon Cihazı
Lazer Tipi Pulse Diode
Maks. Elektrik Gücü 10000W
Maks. Enerji 300J
Statik Çalışma Modu Statik: 1-2-3-Hz
Dinamik Çalışma Modu Dinamik: 5-10Hz
Atış Süresi 3-400ms
Programlanmış Parametreler Evet
Güç Kaynağı Tek faz, 100-240v
Network Frekansı 50-60Hz
Maks. Güç 4800W
Dalga Boyu 810nm
Spot Size 20x9 30x9 30x17
Enerji Miktarı Yapılan tedaviye göre değişiklik gösterir
Soğutma Kristal stabil soğutma(+5 C)

 

-