Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

PowerShape II

Yüz ve Vücut Şekillendirmede Mucizevi Çözüm

Eunsung firması tarafından üretilen son nesil POWERSHAPE 2 , kullandığı 3 farklı metotla, yüz ve vücutta Cilt Yenilenmesi, Selülitli Bölgenin İyileştirilmesi ve Vücut şekillendirme tedavilerinde mucizevi çözümler getiriyor.

RF, Low Level Laser (Düşük Seviye Lazer Uyg.) ve Vacuum Suction (Vakumla Emiş Gücü) cihazda bulunan 3 yeni teknolojidir. RF ve Low Level Lazer, lifli dokularda yüksek termal sıcaklık sağlayarak, kolajen depolamayı kolaylaştırır ve ciltte lokalize olmuş katmanlaşmayı gözle görülür şekilde azaltır.

 

1. 2Mhz RF(Radiofrequency)

PowerShape2, 2 MHz çapında sağladığı RF ile ,vücutta herhangi bir dirençle karşılaştığında devreye ısı gücü giriyor ve cildin daha sıkı, daha genç görünmesine yardımcı olacak yeni kolajen oluşumunu hızlandırıyor.

2. 650nm Low Level Laser

PowerShape2, 650nm dalga boyunda düşük seviye lazer ışın tedavisi yapar. Lazer ışınının, dokuya ulaştığı anda, vücut kıvrımlarından itibaren , özel olarak uygulandığı her noktada ödem miktarını düşürdüğü gözlemlenmiştir.

3. Vacuum Suction (Vakum Emiş Gücü)

PowerShape2, vakumla güçlendirilmiş teknolojik yapısı sayesinde; vücutta derinlemesine etkiye sahiptir. Vakum, lokal kan dolaşımını arttırmak ve lenfatik süzülme olan bölgeleri uyarıp canlandırmak için cildi kaldırır ve sıkılaştırır Fibroblast hareketlenmeye olanak sağlar ve vasodilation (damar genişlemesi) sağlayarak, oksijen difüzyonunu yükseltir.

POWERSHAPE2’ nin avantajları ve faydaları

Powershape 2 çok yönlü bir cihaz olduğu için, farklı bölgelerdeki sarkık ciltlerin tedavisini tek bir cihazda size sunar. Basit ve hızlı tedavi metoduyla, hastalarda yüksek seviyede tatmin sağlar. Non-invazif, cerrahi olmayan, anestezi gerektirmeyen, neredeyse ağrısız/acısız bir uygulamadır. Uygulandığı alanda kan dolaşımını hızlandırdığı için operasyon sonrası şişkinliklerin indirilmesine yardımcı olur.

 

SİSTEM ÖZELİKLERİ

Radyofrekans 2Mhz(Bi-Polar, Multi-Polar, Thermal)
Lazer Spektrum 660nm
Vakum Aralığı 680mmHg
Aplikatörler Auto Roll Handpiece,
Multi-Polar Handpiece,
Facial Handpiece
Input Güç AC100~ 120V / 220 ~ 240V,
Panel 10.2″ Touch LCD
Boyut 413 x 572 x 1250
Voltaj AC100~ 120V / 220 ~ 240V
Frekans 50/60Hz
Power 40 W
-