eximia-banner-cosmoplus

Neden Eximia?

EXIMIA kendine ozgu methotla vücudun her bölgesine uygulanabilecek bır yontemdır. Kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır. Ayrıca soğuk lıpolız, lazer lipoliz ve diğer bölgesel incelme metodları ile kombıne kullanılabılir.

Eximia Kimlere Hitap Eder?

İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan Eximia,

  • Bugüne kadar yapılan uygulamalardan sonuç alamayanlar
  • liposuction operasyonu yaptıramayanlar ya da yaptırmak istemeyenler
  • Uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için mucize bir yöntemdir

eximia

Eximia Çalışma Prensibi

Eximia ses dalgaları ile yağları parçalayan ve yağ hücresinı tamamen yok eden bir yöntemdir. Eximia invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENTLI ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğındeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir methoda sahiptir.

Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon baloncuklan ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ve Endormolopk masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır.

Noter Onaylı, Etkisi Kanıtlanmış

• Seina Üniversitesinde 40 kişi üzerinde yapılan klinik deneylerle; bölgesel incelme ve selülit giderme alanında güvenilirliği ve etkisi onaylanmıştir.

• Noter huzurunda; tek seansta 9 cm bölgesel incelme sağladığı belgelenmiştir.