ATACHE ile bilim güzelliğin hizmetinde…

ATACHE BİLİMSEL KOZMETİK, çalışmalarını seçkin cilt uzmanlarından oluşan bir ekiple ve Dermatoloji alanında 30 yıllık bir deneyimiyle sürdürmektedir. 1983’te kurulan ATACHE Laboratuarları, farmasötik bir kuruluş olan ASAC farmanın desteği ile daima net bir misyona sahip olmuştur: sürekli araştırma yapmak ve en üst düzey standartları yerine getirmek.

atache_yanProfesyonel kozmetik alanında kapsamlı deneyime sahip ATACHE BİLİMSEL KOZMETİK, Avrupa’da Retinol ve C Vitamini kullanımında öncü bir markadır. Güzellik dünyasına en iyiyi sunabilmek için kozmetik ve bilimsel alandaki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Farmasötik bir kuruluş olan ASAC farmanın teknolojik ve bilimsel uzmanlığıyla sürekli olarak desteklenmektedir.

Bilim güzelliğin hizmetinde: “SONUÇ ALIN”.

Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek, müşterilerimizin kendilerini “ATACHE Profesyonelleri” olarak tanımlamalarına yardımcı olmak üzere, profesyonel ve ticari tüm beklentilerini karşılıyoruz.

ATACHE dünyası size en iyi kaliteyi garanti eder. ATACHE Laboratuarları, ürünlerini, güvenlik ve kalite yönünden en üst düzey uyumluluğa ve birbirini tamamlayıcı işlevlere sahip olarak geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. İyi Üretim Uygulamaları (GMP), çevre koruma ve mesleki sağlık riskleri konularında tam uyumluluğa sahiptir.

Sevmeyi öğrendiğinizde, yaratıcı bir ruha sahip olursunuz. Biz, gerçek ihtiyaçları karşılamak için ürünler geliştiriyoruz. Her bir kadın ve her bir erkek eşsizdir.

YÜZ BAKIMI

C Vital

Vital Age Retinol

Lifttherapy

Soft Derm

Oily Sk

Despigmen

Essentielle

VÜCUT BAKIMI

Corporal Care

Cellu-Attack

Body Lifter

GÜNEŞ KORUMA

Sun Premium

TOP